مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان:
آلودگی نفتی در هورالعظیم صحت ندارد
به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت به نقل از ایرنا، مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان آلودگی نفتی در هورالعظیم را رد کرد و گفت: جریان نفت در چاه میدان یاران طبیعی بوده و هیچگونه نشت نفت به محیط تالاب گزارش نشده است.
 ١٠:١٩ - دوشنبه ١٢ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
علی جعفرزاده، قائم‌مقام طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک:
پیشرفت فاز نخست طرح انتقال نفت گوره به جاسک از ۷۶ درصد گذشت
پیشرفت فاز نخست طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک به ۷۶.۵ درصد رسیده و این طرح ملی با وجود مصائب تحریم و همچنین شیوع ویروس کرونا در کشور، با بسیج حداکثری امکانات و نیروها مطابق برنامه در حال پیشروی است.
 ١٣:٢٥ - دوشنبه ٥ آبان ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

خط لوله انتقال نفت خام هزار کیلومتری گوره به جاسک؛ چالش‌هایی که در سایه تحریم به فرصت تبدیل شد
خط لوله انتقال نفت خام هزار کیلومتری گوره به جاسک؛ چالش‌هایی که در سایه تحریم به فرصت تبدیل شد
 ١٥:٤٦ - يکشنبه ٢٠ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
علی جعفرزاده، مدير پروژه احداث خط لوله و تلمبه خانه های طرح گوره به جاسك:
فاز اول طرح احداث خط لوله انتقال نفت خام گوره – جاسک تا پایان امسال آماده بهره‌برداری می گردد
بهره برداری از فاز اول طرح احداث خط لوله انتقال نفت خام گوره به جاسک که شامل راه اندازی تلمبه خانه‌های شماره ۲ و ۴ ، ایستگاههای ۱ و ۲ دریافت و ارسال توپک و همچنین ترمینال پایانی می باشد،‌ تا پایان امسال محقق خواهد شد.
 ٠٩:١٤ - چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
سینا سپهری، سرپرست مدیریت تولید شرکت مهندسی و توسعه نفت:
پمپ‌های درون‌چاهی در ۳۶ حلقه چاه میدان‌های آبان و پایدار غرب نصب می‌شود
سرپرست مدیریت تولید شرکت مهندسی و توسعه نفت، وضع طرح‌های توسعه‌ای آبان و پایدار غرب و دالپری، چشمه‌خوش و پایدارشرق را تشریح کرد و از برنامه‌ریزی برای نصب پمپ‌های درون‌چاهی در اجرای این طرح‌ها خبر داد.
 ١٧:٠٩ - يکشنبه ١٣ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
يادداشت:
پروژه احداث مخازن ذخیره سازی نفت خام در طرح ملی و راهبردی گوره- جاسک؛ از انعقاد قرارداد با سرمایه گذار داخل‍ی تا مسیر ساخت
مسئولیت احداث خط لوله ای به طول تقریبی هزار کیلومتر به منظور انتقال روزانه یک میلیون بشکه نفت خام از جنوب غرب ایران به سواحل جنوب شرقی کشور از جانب شرکت ملی نفت ایران به شرکت مهندسی و توسعه نفت واگذار شد. شرکت مهندسی و توسعه نفت نیز در کمتر از یک سال بستر لازم جهت فعالیت های اجرایی طرح احداث خط لوله انتقال نفت گوره – جاسک را فراهم آورد و نهایتاً در سال ۱۳۹۷ مقدمات اجرای این طرح ملی آغاز شد.
 ١٦:٤٢ - شنبه ١٢ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
ثبت بیش از ۳۰ میلیون بشکه تولید تجمعی نفت در فاز زودهنگام
طرح توسعه آذر در آستانه بهره‌برداری قرار گرفت
مجری طرح توسعه میدان نفتی آذر در شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: تولید تجمعی این طرح در فاز زودهنگام تاکنون بیش از ۳۰ میلیون بشکه نفت بوده است و این طرح با پیشرفت حدود ۹۷ درصد در آستانه بهره‌برداری کامل قرار دارد.
 ١٦:٤١ - شنبه ١٢ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
محمد سقايی، مجری طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره- جاسك:
کارفرما،‌ سازندگان داخلی، پیمانکاران و نیروی انسانی همصدا: “ما می توانیم”
محمد سقایی، مجری طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره – جاسک گفت: سازندگان ایرانی، شرکت های پیمانکار و نیروهای انسانی مستقر در طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره جاسک و ستاد شرکت مهندسی و توسعه نفت با تلاش بی وقفه و شبانه روزی خود،‌ به معنای واقعی کلمه” ما می توانیم” را به منصه ظهور رساندند.
 ٠٩:١٥ - چهارشنبه ٢ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
نيما ربيعی جانشين مجری طرح در پروژه برق‌رسانی طرح خط لوله گوره-جاسك آخرین وضعیت پروژه‌های برق‌رسانی، به ایستگاه‌ها و تأسیسات خط لوله گوره-جاسک را تشریح کرد به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، نیما ربیعی جانشین مجری طرح در پروژه برق‌رس
آخرین وضعیت پروژه‌های برق‌رسانی، به ایستگاه‌ها و تأسیسات خط لوله گوره-جاسک را تشریح کرد
به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، نیما ربیعی جانشین مجری طرح در پروژه برق‌رسانی طرح خط لوله گوره-جاسک اظهار داشت: در این طرح با توجه به طول خط لوله، جهت ارسال نفت خام از گوره-جاسک پنج تلمبه‌خانه و دو ایستگاه توپک‌رانی به همراه تأسیسات ذخیره و بارگیری در نظر گرفته شده است که برق‌رسانی به این پنج ایستگاه و توپک‌رانی‌ها به عهده این بخش می‌باشد.
 ١٠:٤٢ - دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
يادداشت:
اهمیت خط لوله نفت گوره به جاسک در بازدارندگی ژئوپلیتیک ایران
اندیشکده «مرکز امنیت آمریکایی جدید» در یادداشتی با اشاره به احداث خط لوله انتقال نفت از گوره در استان بوشهر به جاسک در استان سیستان ‌و بلوچستان، به افزایش قدرت پاسخ‌گویی ایران به تهدیداتی از جنس حوادث اخیر در خجیر و نطنز پرداخته است.
 ١٩:٢٧ - يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بازديد مديرعامل و هيئت مديره شركت مهندسي و توسعه نفت از راه اندازی خط تولید جدید در مسیر احداث خط لوله گوره-جاسک
به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، تورج دهقانی مدیرعامل این شرکت، روز سه شنبه مورخ ۲۵ شهریورماه به همراه شهرام شمس مدیر کل نظام تامین و تجاری سازی معاونت مهندسی وزارت نفت، اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران ستادی این شرکت، به منظور نظارت بر روند ساخت وپوشش لوله های طرح گوره جاسک از کارخانه لوله سازی صفا و شرکت پکا شیمی بازدید به عمل آورد.
 ١٥:٥٩ - چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
عبداله احمدی، مدير پروژه مخازن ذخيره سازی نفت خام در پايانه صادراتی جاسك؛
پیشرفت ۳۰ درصدی پروژه احداث مخازن در پایانه جاسک
به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، عبداله احمدی مدیر پروژه مخازن ذخیره سازی نفت خام در طرح گوره-جاسک، میزان پیشرفت در ساخت این مخازن را ۳۰ درصد اعلام کرد و گفت: با ورود کالاهای مورد نیاز در این پروژه روند پیشرفت آن در چند ماه آینده شتاب بیشتری خواهد داشت.
 ٠٩:٢٥ - سه شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
كيوان ياراحمدی، مجری طرح توسعه ميدان نفتی آذر:
طرح آذر در آستانه دستیابی به ظرفیت تولید نهایی ۶۵ هزار بشکه نفت در روز می‌باشد
به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، کیوان یاراحمدی مجری طرح توسعه میدان نفتی آذر اعلام کرد: با راه اندازی موفقیت آمیز ردیفهای نفتی و تأسیسات جانبی واحد فرآورش مرکزی (CPF) میدان نفتی آذر و تولید نفت با مشخصات کیفی مورد نظر، این طرح در آستانه تحقق تولید نهایی قرار گرفته است.
 ٠٨:١٩ - سه شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
تورج دهقانی مدير عامل شركت مهندسی و توسعه نفت؛
بر تسریع فعالیت های اساسی گستره ها و تلمبه خانه های طرح گوره – جاسک تاکید کرد
تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در مورخ ۱۹ شهریور ماه طی بازدید سه روزه خود از طرح ملی انتقال نفت خام گوره – جاسک،‌ ضمن پیگیری تمامی جبهه های کاری فعال در این طرح، بر تسریع فعالیت های اساسی گستره ها و تلمبه خانه های طرح گوره – جاسک تاکید کرد.
 ٠٩:٣٣ - دوشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با نصب دستگاه تفكيك‌گر سيار (MOS) ساخت داخل كشور؛
ظرفیت تولید میدان یاران جنوبی افزایش یافت
به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، به همت متخصصان این شرکت با نصب دستگاه تفکیک‌گر سیار(MOS) برای نخستین بار در کشور،
 ١٦:٣٣ - دوشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

توضیحات شرکت مهندسی و توسعه نفت درباره پمپ‎ های طرح ملی گوره-جاسک
روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت با انتشار جوابیه‌ای در واکنش به گزارش خبرگزاری فارس با عنوان «پشت پا به توان داخلی در پروژه خط لوله گوره-جاسک» توضیحاتی را ارائه کرد.
 ١٥:٠٠ - دوشنبه ١٠ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
يادداشت:
احداث خط لوله گوره-جاسک و پایانه صادراتی مکران؛ یک تیر و چند نشان
یکی از مهمترین طرح های در دست اقدام شرکت ملی نفت ایران در مسیر توسعه همه جانبه صنعت نفت، طرح استراتژیک و ملی انتقال نفت خام گوره به جاسک و ساخت پایانه صادراتی بندرجاسک است که از مدت ها پیش با هدف توسعه میدان های مشترک غرب کارون و تعریف شاهراه جدید صادراتی نفت ایران در دستور کار قرار گرفته است.
 ١٤:٣٧ - دوشنبه ٤ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
استاندار خوزستان:
به رغم وجود تحریم، ظرفیت تولید در میادین مشترک غرب کارون از ٧٠ هزار بشکه در آغاز دولت به ۴٠٠ هزار بشکه در روز افزایش یافته است
استاندار خوزستان گفت: در سال آغاز به‌کار دولت تدبیر و امید تولید روزانه نفت در غرب کارون ۷۰ تا ۸۰ هزار بشکه بود و اکنون به رقم ۴۰۰ هزار بشکه رسیده است، در صورت اجرای کامل برجام این رقم می‌توانست به روزانه ۱.۲ میلیون بشکه برسد.
 ١٧:٠٧ - دوشنبه ٣ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>