تاریخ: يکشنبه ٣١ فروردين ١٣٩٩ ساعت: ١١:٣١
دكتر تورج دهقانی، مديرعامل شركت مهندسی و توسعه نفت:

همگام با رعایت الزامات بهداشتی و دستورالعمل های ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، عملیات اجرایی بصورت شبانه روزی در بخش زودهنگام طرح ملی گوره-جاسک در جریان است

   ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، فعالیت های اجرایی بخش زود هنگام  طرح ” خط لوله انتقال نفت خام گوره- جاسک ” به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، تورج دهقانی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا و موانع ایجاد شده ناشی از این ویروس در پیشرفت طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره- جاسک  گفت: با برگزاری جلسات متعدد با مسئولین منطقه ای و استانی  در مسیر عملیات طرح خط لوله انتقال نفت خام گوره- جاسک توانستیم مانع از توقف عملیات اجرایی طرح شویم و با بکارگیری حداقلی نیروها به صورت دوشیفت در ایام تعطیلات، شاهد پیشرفت خوبی در گستره‌های مختلف این طرح به خصوص قطعه دوم از گستره ۴ در بخش زودهنگام بودیم.

وی در ادامه گفت: از ۲۶ اسفند ماه تاکنون حدود ۱ میلیون متر مکعب عملیات خاکبرداری، حدود ۲۵ کیلومتر مسیرسازی، حدود ۱۵ کیلومتر عملیات ریسه لوله و بالغ بر ۱۵ کیلومتر جوشکاری لوله انجام شده است.


 دهقانی همچنین اظهار کرد: در راستای عمل به دستورالعمل های ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا و حفظ سلامتی مردم در این مناطق، کمپ های اسکان ارکان پروژه به صورت ضربتی از محل شهرها و روستاها به مجاورت دفاتر اداری و  محل فعالیتهای اجرایی طرح منتقل و متمرکز شد که این امر موجب موافقت مسئولین منطقه برای ادامه فعالیتها در طرح گردید.

دهقانی به بارندگی های سیل آسای اخیر در استان هرمزگان اشاره کرد و افزود: بارندگی های اخیر موجب قطع جاده های دسترسی و راه های ارتباطی و نیز منجر به کندی روند فعالیت های اجرایی در طرح  شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: با نظارت کامل و بازدیدهای مستمر امیدواریم که با همکاری تمامی نهادها و مردم شریف منطقه، فعالیتها سرعت بیشتری به خود گرفته و تاخیر ناشی از سیل و شیوع ویروس کرونا جبران گردد تا بتوانیم تعهدات خود در این طرح ملی را در زمان تعیین شده به انجام رسانیم.

تعداد بازدید : 120
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: