تاریخ: سه شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٥ ساعت:

حضور شرکت مهندسی و توسعه نفت در بیست و یکمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

    بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در تاریخ 16 اردیبهشت ماه با حضور مديرعامل شركت ملي نفت ايران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن بيست و يكمين نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی فرصتی است تا دست اندر کاران این صنعت در حوزه های داخلی و بین المللی ضمن عرضه آخرین دستاوردهای علمی و فنی خود با توانمندی ها و ظرفیت های عظیم جمهوری اسلامی ایران در بخش نفت و گاز و صنایع مربوطه بیشتر آشنا شوند.

در بیست و یکمین نمایشگاه سعی شده با تاکید بر امر پژوهش و توسعه در صنعت نفت و اختصاص فضای مناسب به گروه های پژوهشی در بخش های خصوصی و دولتی توسعه صنعت پژوهش محور مد نظر قرار گیرد و حضور فعال تشکل ها و گروههای صنعتی و بازرگانی به صورت تخصصی و ایجاد شرایط لازم و فضای مناسب برای آنها از موارد تمرکز این نمایشگاه است.

تعداد شرکت کنندگان نمایشگاه بیست و یکم بیشتر از سال های گذشته است .در این نمایشگاه 9967 شرکت داخلی و 826 شرکت خارجی شرکت کرده اند که سال گذشته 546 شرکت خارجی در نمایشگاه حاضر بوده اند.

همچنين شركت مهندسي و توسعه نفت در بيست و يكمين نمايشگاه نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي در كنار ديگر شركت‌هاي تابعه در غرفه شركت ملي نفت ايران حضور دارد.

تعداد بازدید : 90

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: